Sony

Shitet nga: Miki 24 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Sony G3 zvucnik .fabrikisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim