Yamaha M50

Shitet nga: Miki 01 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Audio slev-pojacal 2x200vat.20kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim