Celicni bandasi, velicina 15'. BMW 5x120

Shitet nga: Xxx 20 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BMW Serija 1, 3, 5, 6, 7, X3, X5, X6...
Range Rover, Discovery...
Original, Nemacka.
+381665177855
067 7074514
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim