goma te ndryshme

Shitet nga: rijad sadriu 06 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 150 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim