2010 Hitachi ZX29U-3

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
520 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim