2010 JCB 8025 ZTS

Shitet nga: vehicle 06 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
805 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim