Scania 4 aks

Shitet nga: gëzim imeri 09 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 112
shes scania 4 aks esht ne gjendje shumë te mir. Me shume bejm nderrim me vetura te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim