kamion mercedes

Shitet nga: rijad sadriu 06 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion mercedes dizel ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim