kombi T4

Shitet nga: rijad sadriu 06 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi T4 2.0 benzin-plin ne gjedje te rregullt 3 ulse, 4 dyer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim