VW T4

Shitet nga: Rifat 08 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 499 EUR

Komuna: Shtërpcë
Kombi Furgon, ne gjendje te rregullt teknike, Kubikazha 2.4, regjistrimi i ka skaduar, denimi 180 euro, KM te kaluara 180000, I doganuar dhe regjistruar qe 2 vite ne KS, ndrrimi i munudur me traktor fergusan 539-533 ose me Xhip 4x4 diesell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim