shes mullirin per blurje dhe shuklurje misri...

Shitet nga: labinot 24 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Makina : Pjesët rezerve
shes mullirin per blurjen dhe shuklurjen e misrit mulliri esht ne gjendje te mir pak i perdorur esht monofaz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim