Bmw 320 -95

Shitet nga: Goran 26 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodajem BMW 320. 2.0 benzin. Godina proizvodnje 1995. Moze i zamena. Shitet BMW, Mund dhe Ndërrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim