Jeep Chreokee diesel -05

Shitet nga: Brajam 13 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shitet gjipi teper i mirbajtur dhe i ardhur prej (CH) me 2 cop Qelsa,dhe ni tash e kam bë servisimin gjipi nuk ka asni gërvishtje dhe ësht me tê gjithat siq thojn full ekstra.për ma shum mundeni të me kontaktoni ne tel apo ne viber.044507706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim