Renault Megane

Shitet nga: Renault 05 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 550 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shtërpcë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes automjetin reno megan karavan ne gjendje perfekte me gjitha kontrollat e kryera ne zvicer . 4goma te reja me fellne te aluminit 4 plaketa t.frenimit te reja rrypy dhamzor i ndruar ne zvicer dhe i gjith servisi ne zvicer . Un e kam sjell nga zvicrra kilometrat e garantuara ekspertizen e kryer ne zvicer. Automjeti posedon gjitha opcionet 1.9 dci 131 ps 6 shpejtesi klimatronik senzor shiu drita automatik manuel .tempomat e shum opcione tjera. Renaulti esht i seris se dyt te permirsuar shum nga reno e vitit meparshem renoja nga 2005 ka zhvilluar shum ne permirsimin e turbines.dizneve dhe boshpumpes eshum pjesve mekanike qe dallon shum nga renot e meparshem . Vetura e posardhur nga zvicrra Mun te kontaktoni ne nr +37744 570 212 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim