makina zdrukthaie

Shitet nga: Ridvan 16 Jan 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Dreband dhe shllajferic automatike per gilindera te drurit gjatesia deri 90 cm dhe gjersia deri ne 12 cm.
Furre per tharjen e derrasave.
Gater per qarjen e trupave.
Brende per qarjen e trupave.

Bejm edhe ndrrim me ndonje veture per me Shum detaje na kontaktoni edhe ne viber +37744848643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim