shitet cerkullari

Shitet nga: F.....misini 20 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtërpcë
shitet cerkullari pret dru ka strug dhe gurin per mbrehjen e tehav1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim