Ekstra Dyer nga Druri i Plot me ngjyr te bardhë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DYER DRURI Sot 17:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhojm dyer dhe dritare me krejt dimenzionet me qmime te lira
dyer 60 deri 120euro
kontakt;044862736
Viber; +38344862736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim