Punojm dyer per shtepi krejt porosit +38345903727

Shitet nga: SHESIM DYER Sot 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm dyer per shtepi krejt porosit +38345903727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim