Sadnice

Shitet nga: miroslav Dje 01:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Lule dhe bimë
Prodajem sadnice aronije ,lesnka,drena,kestena ,sibirskog limuna,sigirskog ananasa i sumskih jagoda cena po dogovoru i sve zavisi od Sadnice koliko su stare br telefona 045634520 miki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim