ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO VIB +37744 799 989

Shitet nga: Fer dizajn Sot 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje Dhoma te Fjetjes Sasia e Limituar qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com zMund te na shkruani edhe ne Viber +377 44 799 989 jj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim