DYER TE BARDHA PER DHOMA 90X200m DHE MASAT TJERA

Shitet nga: SHESIM DYER Sot 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
DYER TE BARDHA PER DHOMA 90X200m DHE MASAT TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim