Termo Elind 3.5

Shitet nga: Elind 3.5 22 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
Prodajem Termo Elind 3.5 u dobrom stanju radi perfektno +38649307424.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim