Mjedra (Malina)

Shitet nga: betim 16 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shesum mjedra me shumic dhe pak
Lloji i tyre Polka(vjeshtore)
Vjelja e tyre tre muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim