36ari truall ne Brezovic

Shitet nga: Burim 23 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes 36ari truall ne Brezovice
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtërpcë
Shes 36 ari truall me qasje ne asfalt shume e pershtatshme per qfardo veprimtarie afarise dhe banim...
Lokacioni eshte ne rrugen Brezovic - Prevall.
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim