Shed 13ari truall ne Brezovice

Shitet nga: Burim 19 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Shtërpcë
Shes 13 ari truall ne Brezovic i cili ka infrastruktur te kompletuar dhe dalje ne Asfalt, shume i pershtatshem per qfardo destinimi, banim, afarizem...
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim