Shes 6 ari truall per villa ne Brezovic

Shitet nga: Burim 26 Maj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtërpcë
Shes 6 ari truall ne brezovic ideale per villa ne pjesen ku jane villat me te bukura .
Trualli ka qasje ne lumin qe kalon ne ate pjes qe i shton hijeshin parceles dhe jo vetem.
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim