Shiten 5 ari truall ne Brezovice 400 m larg KEK-ut

Shitet nga: Dushi 07 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Adresa: Brezovice
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Shtërpcë
Trualli ka forme katerore dhe mund te ndertohen 2 vila, gjendet ne zonen e vilave te parcelizuara ne vitet 80-ta, ka rrjet te energjise elektrike dhe ujesjelles, ne tri ane ka ndertime-vila dhe ne nje ane kufizohet me mal te shtetit.
Pronari shqiptar.
Cmimi 5500 euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim