Shiten 5 ari truall ne Brezovice 400 metra larg ko

Shitet nga: Dushi 05 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Adresa: Brezovice
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Shtërpcë
Shitet Trualli per Vila

Shiten 5 ari truall ne Brezovice 400 metra larg kompleksit NIC.

Trualli ka forme katerore dhe mund te ndertohen 2 vila, gjendet ne zonen e vilave te parcelizuara ne vitet 80-ta, ka rrjet te energjise elektrike dhe ujesjelles, ne tri ane ka ndertime-vila dhe ne nje ane kufizohet me mal te shtetit.
Pronari shqiptar.
Cmimi 5500 euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim