Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë - Brezo..

Shitet nga: BURIM 21 Krr 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shes 17 ari truall e cila gjendet ne Kilometrin e pare te rruges Shterpc -Brezovis ose me sakt 200 m para se me mbrri te Permendorja sic edhe mund te shihet prej fotove.
Trualli ka perafersisht rreth 60 metra dalje ne rrugen kryesore dhe ka infrastruktur dhe dokumentacion te kompletuar,
Cmimi eshte shume i volitshem
te interesuarit mund te me kontaktojn per detaj shtes rreth kesaj prone

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim