Trualli ne Brezovice 47 ari 30 m

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 14 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shitet trualli 47 ari 30 m ne Brezovice pergjate rruges . I pershtatshem per pushime , vikende, restaurante dhe biznese te tjera e hotilieri Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim