Villat ne Brezovice

Shitet nga: ERONA shpk 15 Mar 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Shtërpcë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje Villa ne Brezovic,Villat jan ne gjendje per banim,dhe jan te pozicionuar ne nje ambient te qet atraktiv e te rrethuar me male dhe bukuri Natyrore.
Villat jan te dimenzionit prej 78m2 dhe 125m2,
.
A. Vila 78m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Terasë
Qmimi 69000euro

B. Vila 125m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
2. Banjo
1. Terasë
Qmimi 99000euro


Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.
Villat deri ne vere 2016 nuk jan te banueshme
Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim