Vila vikendica ne Brezovice - Brezovica

Shitet nga: MN 10 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR   70 000 EUR

Adresa: Brezovica
Sipërfaqe: 360 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Shtërpcë
Shitet villa ne Brezovice 90 m2 me 3.46 ari pllac, afer rruges, ne lagjen e pare (ne anen e djathte) rruges ka ski qendra (shiko foton per lokacionin e sakte). Villa ka dy kate dhe podrum: ne katin e pare eshte salloni me kuzhine dhe banjo, dhe ne katin e dyte jane kater (4) dhoma te vogla gjumi. Me leje te ndertimit, legalizume, dokumentacion i rregullt. Cmimi 63.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim