Villë luksoze në shitje në Brezovicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: Brezovicë
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Shtërpcë
Shitet villa luksoze ne Brezovic ne vikend zone.Villa ka afersisht 300m2 ka edhe bodrum.Ka sallon,kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo,2 terraca dhe oborr 6 ari.
www.intercapital-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim