Villa me 19 Ari toke ne shitje ne Brezovice

Shitet nga: Melan Dje 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 000 EUR

Adresa: Brezovicë
Sipërfaqe: 1900 m2
Në afërsi të: Vendit për skijim
Komuna: Shtërpcë
Shitet 150m2 vile 3 kateshe me 1900m2 toke ne vikend zone prane restorantit Qafa.
Shtepia ka nje sallon me kamin, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 4 terasa dhe objektet ndihmese ne oborr dhe kopsht. Lokacioni shume atraktiv. Qasje te drejtperdrejte ne rrugen kryesore. Parking i madh.
Prona ka çertifikate mbi te drejtat e prones se paluajtshme dhe posedon leje ndertimi.
Per Info na kontaktoni ne Nr: +38163646801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim