Trafik

Shitet nga: gentrit 11 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shtime
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet Trafika 3m me 2 m asht e izolume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim