Lokal me qira

Shitet nga: Beni 20 Gsh 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Hapësirat : Zyra
Leshoj lokalin me qira eshte ne rrugen e ferizajit perball furres endriti,lokali i ka te gjitha kushtet e mundshme dhe ne gjendje perfekte. psh per zyre per kurse te ndryshme etj etj.mundeni me pa ,qmimi sipas marreveshjes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim