60 balla san 20balla detelin, dhe 50duj dore

Shitet nga: Elmi 31 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Shtime
Shes 60 balla san, 20 balla detelin, edhe 60 duj dore detelin.

Cmimet :

Ballat e sanes 2€
Ballat e detelines 2.20€
Dujt e dores detelin 1.30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim