60 balla sane, dhe 20 balla detelin.

Shitet nga: Elmi 31 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Shtime
Shes 60 balla san, 20 balla detelin, dhe 50duj te dores detelin.

Cmimi:
Ballat e sanes 2€
Ballat e detelines 2.20€
Dujt e dores 1.5€ detelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim