8pula te katunit dhe 1knus me cmim te lire

Shitet nga: Muhamet 20 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shes 8pula te katinit per vez dhe nje knus, pulat jane te llojllojshme te fares se mire i jape me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim