Bikat

Shitet nga: gafurr 03 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
shesim bikat te kualetetit te lart dhe cilsi te mir te mishit, bikat jan te mbajtur me miser te bluar (bullgur)presim blers serioz tre bika jan ka 450kg ndersa njeri 400kg ju lutem mos dergoni sms

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim