Biku 540kg

Shitet nga: il 02 Mar 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Shtime
Shitet Biku i lindur dhe i rriturr ne mollopolc.
Me kg jo veq kotrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim