Bletë

Shitet nga: ........... 22 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Shesum bletë100 euro është 1 katëshe me 10 rama Pa koshere (pa sanak ).
115 euro është 1 katëshe me 10 rama me koshere (me sanak).
Bletët kan ushqim të mjaftueshum dhe jan të trajtume tri her kunder rriqrave ( me shkopinj, me tym dhe në dhjetor me acid oxalic).


Amat jan te vitit 2014.


Hojet dhe ramat jan të ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim