Duj te sanes

Shitet nga: ekrem shaqiri 04 Jan 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten duj sane dhe deteline 500 deri 600 duj san shiten ne fshatin carralev qmimi sipas marrveshjes per me shum informata mund te kontaktoni ne nr 044-205-740 ose 049-771-365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim