Lope

Shitet nga: Kamer 31 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shes lopen bartese me viqin e katert.Lopa eshte kuq e bardhe. Eshte lope e races dhe vete e kam rritur, mjelet lehte, dhe i qet prej 15 deri ne 18 litra qumesht. Te gjithe te interesuarit te therrasin ne 044233659. Lopen mund ta shihni
cdo dite, cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim