Lope

Shitet nga: rexha 27 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Shtime
Shitet lopa ,lopa asht rac simentall ,asht umshtjerr e dy vjetav ,lopa asht qumshtore dhe shum e mir ka qumsht 15-20 litra nvaret qysh i qet tagji,
pres bleres serioz ,Qmimi 1300 euro. Mund te kontaktoni ne nr:044 368 570
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim