Qura dhe qurana

Shitet nga: azem 11 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Shtime
Qura dhe Qurana zoj te sivjetit perafersihte 100cop
Jan shume te mira dhe kualitative,presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim