Qura fshati(gjeli detit)

Shitet nga: luani 11 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shtime
Qura Quarana shume te mira.jane zoje te sivjetit te ushqyer me drithe d.m.th ushqim bio si dhe kullose ne fushe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim