Shiten 25 zogj te ketij viti!

Shitet nga: Isa 28 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten 25 zogj te ketij viti, jane rreth 10 gjela dhe 15 pula. Te gjithe jane te vaksionuar. Gjindemi ne komunen e Shtimes fshati Petrove. Jeni te mireseardhur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim