Viq i mir veq me bungur i rritur

Shitet nga: Hysen 13 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shes viqin e mir i rritur veq me bungur dhe sane mrena pa dal jasht as ne livadh as kerkun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim