Blet

Shitet nga: Bletari 06 Qer 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pregadisim korriza per blet, teli është inox dhe me nitne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim